Veri Yedekleme

Veri Yedekleme Çözümleri

Veri Yedekleme Çözümleri, artan veri büyüklükleri ve yeni bilişim altyapı yaklaşımları ile paylaşılan, ölçeklenebilir veri depolama ve yedekleme çözümleri güvenilir bilişim altyapılarının önemli bir bileşeni haline gelmiştir. Şirketler için demirbaşlar kadar hatta bazı konularda daha (muhasebe/müşteri bilgileri gibi) önemli olan dijital verilerin sağlıklı ve güvenli olarak saklanması ve yedeklenmesi rekabetin durmadan arttığı günümüz iş dünyasında hayati bir önem arz etmektedir.

Selling your house in Estes Park, CO and want a quick and reliable option? Check out https://www.buymyhouse7.com/colorado/buy-my-house-fast-montrose-co/.

Çağımızda tüm büyük şirketler, bilişim yapılarını sağlamlaştırmak ve işleyişinin sürekliliğini sağlamak amacı ile Olağanüstü Durum (Disaster Recovery) ve Yedekleme-Yenileme planı geliştirmiştir

Dure Bilişim geniş bilgi birikimi ve uzman personeli ile kullanmış olduğu güçlü ürünlerle kurumlara kesintisiz ve güvenilir yedekleme-yenileme planlaması ve uygulaması sağlamaktadır. Yedekleme işlemleri uzaktan ( remote ) veya Yerel Alan Ağdan ( LAN ) yapılabildiği gibi eş zamanlı ( online ) veya eş zamansız ( offline ) olarak yapılabilmektedir.

Veri yedekleme çözümlerinde Dure Bilişim olarak sunduğumuz hizmetler;


Bize Ulaşın Yada Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım