Eğitim ve Danışmanlık

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Günümüz dünyasında teknolojiyi daha iyi kullanan KOBİ’lerin rekabette öne geçtiği inkar edilemez bir gerçektir. Dure Bilişim olarak KOBİ’lerin  ihtiyaçlarına paralel olarak geliştirdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmeti ile paralel teknoloji destek paketleriyle geniş bir yelpazede en doğru çözümleri üretiyor, sizi bir adım daha öne çıkarıyoruz. Mevcut sisteminizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak yada şirketinizin ihtiyacına en uygun teknolojik yatırımın belirlenmesine, antivirüs, yedekleme gibi muhtemel sorunların daha başlamadan çözümüne kadar her alanda uzman elemanlarımızla KOBİ’lere sınırsız ve sorunsuz bir teknolojik çözüm öneriyoruz. Siz de bilgi işlem sorunlarınızla nasıl baş edeceğinizi yada teknolojinin işletmenize neler kazandıracağını merak ediyorsanız, hizmet verdiğimiz tüm KOBİ’lerde edindiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşmaya hazırız.

BT Danışmanlık Hizmetinin amacı; öncelikle bilgisayar alt yapınızı ve uygulamalarınızı inceleyerek var olan sorunlara acil olarak çözümler üretip daha sonrada sizi uygun maliyetli yeni teknolojilerle buluşturmak ve bu  teknolojiyi daha verimli kullanabilmeniz için gerekli desteği sağlamaktır

When you sell your home to a cash home buyer, you won’t have to worry about showings or open houses. You can sell your home quickly and easily without any additional stress at https://www.cash-for-houses.org/california/cash-for-my-house-oroville-ca/.

Bilişim Teknolojileri Danışmanlık  kapsamında size sunduğumuz hizmetlerimiz

  1. Donanım Çözümleri
  2. Network Çözümleri
  3. İşletim Sistemi Çözümleri
  4. Yedekleme Çözümleri
  5. Güvenlik Çözümleri
  6. Antivirüs Çözümleri
  7. İhtiyaca Yönelik Eğitim

İNTERNET DANIŞMANLIĞI

İnternet günümüz dünyasının en önemli ve en hızlı iletişim ve bilgi aracı. Bu dünyada güvenli ve hızlı bir şekilde ilerlemeniz için bu kapsamda size sunduğumuz hizmetler;

a) Network Danışmanlığı

b) İnternet Danışmanlığı

c) WEB Danışmanlığı

MICROSOFT TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIĞI

Microsoft yazılım sektöründe öncü ve rakipsiz bir şirket. Sunduğu çözümlerle rekabet avantajını yakalamak için teknolojiyi kullanmak ve hep zirvede kalmak istiyorsanız Microsoft’un geliştirmiş olduğu ürünlerin konumlandırılması, kurulumu ve düzenlemesinde tecrübelerimizi sizinle paylaşıp sizi bir adım daha öteye taşımaya hazırız.

Microsoft Teknolojileri Yükseltme Danışmanlığı kapsamında sunacağımız hizmetler

Bilişim Teknolojileri GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Sisteminize kalıcı, dönülmez (muhasebe kayıtlarının silinmesi yada okunamaz hale gelmesi gibi) zarar verebilecek her türlü yazılımın engellenmesi, sizden izinsiz sisteminize girilmesi yada verilerinizi özenle korumak ve saklaması kısacası sistemlerin saldırgan ve yıkıcı etkenlerden korunması amacıyla bu paket sizin için özel olarak hazırlandı.

BT Güvenlik Danışmanlığı kapsamında sunacağımız hizmetler:

MICROSOFT LİSANSLAMA DANIŞMANLIĞI

Microsoft’un yazılımda öncü olduğu bir gerçek. Rekabette avantajını yakalamak için teknolojiyi kullanmak ve hep zirvede kalmak istiyorsanız Microsoft’un geliştirmiş olduğu ürünlerin konumlandırılması, kurulumu ve düzenlenmesi kapsamında siz hazırladığımız bir pakettir.

Sunacağımız hizmetler: