Bilgi Sistemleri

 

Bilgi Sistemleri Nedir?

Bilgi sistemleri teknik olarak işletmelerde karar vermeyi ve kontrolü desteklemek için bilgi toplanması veya dönüştürülmesi, işlenmesi ve dağıtılması gibi birbiriyle ilişkili bir yapı olarak tanımlanabilir. Günümüzde bilgi sistemleri kaçınılmaz bir şekilde şirketlerin en çok yatırım yaptığı alanlardan biri olmuştur. Çünkü örneğin kaybedilen muhasebe bilgileri bir şirket için felaket demektir ve geri dönülmez hasarlar bırakabilmektedir.

Bilgi Sistemleri Hizmetlerimiz

Bu alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı sıfırdan projelendirip inşa edebiliyor yada mevcut hazır bulunan sistem ve bu sistemin kabiliyetlerini iyileştirme ve geliştirme işlemlemlerini icra edebiliyoruz.

Burada esnada verdiğimiz hizmetler

  • Sunucu ve veri depolama sistemlerinin kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri,
  • Sanallaştırma tabanlı çalışacak sistemlerin donanım ve yazılım entegrasyonlarını gerçekleştirme,
  • Veri ve felaket kurtarma çözümleri,
  • Ağ güvenliği cihaz ve yazılımlarının kurulum ve bakım hizmetleri,
  • Ofis,tesis yada işletmenizdeki bilgi sistem ihtiyaçlarınızı güven hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayacak çevre birimlerinin planlama, tedarik ve kurulumlarını sağlamak.
  • Farklı lokasyonlar arası sunucularınızın entegrasyonu, iletişimi ve bu iletişim esnasında gerekli tüm güvenlik protokollerinizi planlıyor ve sağlıyoruz.

Tek bir marka yada kişiye bağlı kalmadan sektörün önde gelen tüm firmalarıyla iş/çözüm ortaklığı seviyesinde çalışarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun çözümleri hızlı ve güvenli bir şekilde  fayda/maliyet ekseninde gerçekleştiriyoruz.